Saturday, May 3, 2014

VLOGS, SO MANY VLOGS

Heeeeeejka kochani!
Jako ze oszczędzam kasę to ten cudny piątkowy wieczór wyjątkowo spędzam w domu. I tak jak obiecałam edytujesz i wstawiam te vlogi cały czas :)
Nic nie pisałam wcześniej na blogu , bo nie chce za każdym razem dodawać posta jak coś wstawie na yt więc zapraszam do subskrypcji :) id : MMERTII (link w zakładce na górze) 

Dziś jak gadałam z Nikola zedytowalam i wstawiłam dwa vlogi wiec juz chyba całkiem szybko mi idzie edycja. Jutro tez jadę na Brooklyn prawdopodobnie więc tez może coś nagram. No i mam jeszcze Nowy Orlean do odrobienia i wstawienia ale to juz po weekendzie :) 

Filmiki które teraz wstawiłam to : vlog z philly, common white girl tag , vlog z williamsburga i greenpointu i bardzo krótki filmik na którym mówimy z Ewelina po angielsku (na high line i w kawiarni).

Jak chcecie to podrzucajcie mi pomysły na filmiki, o czym mogę mówić, ale zastrzegam ze nie chce niczego mocno związanego z "techniczna" strona bycia au pair czyli matche, wybieranie rodzin, wymagania, konta w banku itp :). Może być coś o mnie, ubrania, makijaż i wgl co tam chcecie :) 
 

5 comments:

 1. nagraj filmik jak robisz makijaż :D Lub nagraj filmik o zwariowanych ludziach w Ameryce kogo najdziwniejszego poznałaś itp :d

  ReplyDelete
 2. albo jeszcze o kosmetykach w Ameryce jakiś drogeriach gdzie kupujesz :D

  ReplyDelete
 3. podbijam temat o zakupach! gdzie najkorzystniej, gdzie najlepsze promocje - przyda się na pewno :D

  btw podoba mi się Twój makijaż na pierwszym zdjęciu! ;)

  ReplyDelete
 4. zrób jakies haule, może filmik o tym jakie sklepy Warto odwiedzic w USA ( mi się przyda na sierpień) ;D

  ReplyDelete
 5. imprezy w NYC praktyczny poradnik

  ReplyDelete