Monday, November 25, 2013

PARTY WEEKEND

Dwie dobre imprezy w jednym tygodniu. Wow. To sie jeszcze nie zdarzyło. Wyjątkowo w piątek poszlysmy do Hudson Terrace bo znalazlysmy promotora, który ma tam imprezę akurat w ten dzień.  Spotkałyśmy sie po 11 na times sq i poszłyśmy do klubu. Zaszłam jeszcze tylko do Sephory pomalować paznokcie bo jak zwykle zapomniałam haha 
Mam 30 sekundowy filmik z klubu, jak chcecie to sie pomecze i go wystawie na yt :)
W sobotę wieczorem chciałyśmy iść na greenpoint i zjeść pierożki , ale okazało sie ze trzeba conajmniej godzinę czekac na stolik. Poszłyśmy wiec do biedronki po Hellene i delicje i pojechaliśmy do Eweliny na Upper East Side sie ogarnąć. 
Ten syf to oczywiście mój. PS beka z tęczowej flagi. Ale ona ma zastosowanie - zasłania wieszaki. 
Takie o coś nam rozdawali :P generalnie inpreza tam była spoko. To nie hudson terrace , ale złe nie było. Mimo, ze pol imprezy spędziłam smsujac. 
Wyszliśmy po 3.30 i szybko na metro i do domu. Siedziałam na stacji 15 min ale na szczęście zdążyłam na ferry :) 8 comments:

 1. Szalona :)) Na jakiej zasadzie działa ten promotoring? Dzięki nim można wchodzić do klubów i tyle? Jasne, pokaż filmik!
  Pozdrawiam :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Oni dostają kasę za przyprowadzanie ludzi do klubu a my darmowe wejście i free drinki :)

   Delete
 2. Replies
  1. No raczej :P PS spotkać sie musimy!!

   Delete
 3. Ja ostatniio też wpadłam w ciąg imprezowy... Co piatek i sobota imprezka i w dodatku co wtorek i sroda pub... Masakra :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Hahaha objął trzeba to trzeba. Ja zwyczajnie nic lepszego nie mam do roboty :P

   Delete
 4. z kim tak smsowałąś bejbe?:

  ReplyDelete