Monday, August 19, 2013

MATCH #2 - MANHATTAN

OH TAK OH TAK OH TAK!

Inwood, Manhattan (Upper, ale na NYC nie bede narzekać, najwyżej mnie zabiją. Jak umierać to w NYC hihi)
3 dzieci. Chłopcy w wieku 4 i 11 oraz dziewczynka 9 lat.
Samotna matka, otwiera własną szkołę na Bronxie we wrześniu.

Gadałyśmy przez 45 min i było miło. Szczera kobieta, powiedziała mi, że z 11 latkiem mogą być problemy i są w rematchu , bo nie lubił poprzedniej au pair. Jak moja AD wróci do domu to się jej spytam, czy mnie odwiezie na stację too bym jutro sobie do niej na kolację pojechała.


6 comments:

 1. Przespałam się z tym, a raczej nie spałam.. haha ale coraz bardziej się przekonuję do tej rodziny. Mała ma podobne zainteresowania do mnie, z tym samochodem to w sumie nie muszę się martwić, że coś się stanie itd., okazało się, że jeden znajomy przeprowadził się do tego miasta i mam wsparcie u jego rodziny jak coś. A ja nie jestem pewna czy potrzebuję NYC, bo tak naprawdę nie jestem przyzwyczajona do wielkiego miasta i mogłoby się to stać męczące. do NYC mam 2-3 h samolotem, Kalifornia to samo. w sumie wszędzie blisko. No i chcą mnie jak najszybciej się da. Myślę nadal, ale jestem skłonna się na to zdecydować, ale muszę dopytać o kilka ważnych rzeczy. I jak coś, zapraszam! Nie powinno być problemu, ale o to też dopytam :) Powodzenia, wybierz tę rodzinę, z którą złapiesz lepszą relację. Czasami może się okazać, że z pozoru wariaci, a Cię pokochają i jakoś do nich dotrzesz. Dawaj znać jak tam :*

  ReplyDelete
  Replies
  1. NYc wybrane. A ty dobrze kombinujesz z tym wszytskim :)

   Delete
 2. na bronxie kobieto jak będziesz ją tam odwiedzać to będziesz potem postrachem ulicy hahahah mam nadzieje, że chłopak cię polubi i, że to będzie TO.

  ReplyDelete
  Replies
  1. to nie bronx :D to całkiem ładna okolica według host mom i googli :D
   POLUBIŁ <3

   Delete